Kvalifikace českým párům nevyšla

Kvalifikace českým párům nevyšla

20. 05. 2015

Štvanice dnes patřila kvalifikačním zápasům. Do kvalifikace nastoupilo třicet dva párů a jen osm z nich postupovalo do hlavní soutěže.  Do dnešních bojů se zapojily i dvě české beachvolejbalové naděje - Diana Žolnerčíková s Martinou Jakubšovou a Eliška Gálová se Šárkou Nakládalovou. Druhé zmiňované včera postoupily z Country quoty. 

Gálová s Nakládalovou postoupily do zítřejší kvalifikace

Gálová s Nakládalovou postoupily do zítřejší kvalifikace

19. 05. 2015

Na pražské Štvanici se dnes v rámci Prague Openu 2015 odehrála tzv. Country Quota. Rozhodovala o dalších osmi týmech, které postoupí do zítřejší kvalifikace. Pražský písek poprvé rozvířily dva týmy Kanady, Německa, Japonska, USA a Thajska a čtyři páry domácích hráček. 

Již zítra startuje Prague Open

Již zítra startuje Prague Open

19. 05. 2015

PRAHA, Štvanice – Téměř na den přesně se opět po roce mohou fanoušci plážového volejbalu těšit na turnaj té nejvyšší úrovně. Ve středu 20. května totiž startuje na pražském štvanickém ostrově další díl Světové série FIVB – Beach Prague Open 2015. K vidění budou páry z Číny, Brazílie či Spojených států amerických. Chybět nebudou ani zástupkyně České republiky, včetně loňských vítězek Kristýny Kolocové a Markéty Slukové.

Nevydařená generálka v Lucernu

Nevydařená generálka v Lucernu

15. 05. 2015

Druhým zastavením letošní Světové série a současně generálkou na pražský Prague Open byl Open ve švýcarském Lucernu. Na tento turnaj se přihlásilo pět českých párů. Martina Bonnerová s Barborou Hermannovou jako jediné měly zajištěnu účast v hlavní soutěži. 

Pražskou Štvanici zaplaví písek a krásné ženy

Pražskou Štvanici zaplaví písek a krásné ženy

12. 05. 2015

Opět po roce ožije pražský ostrov Štvanice plážovým volejbalem. Příznivci tohoto atraktivního sportu se mohou znovu těšit na světové hráčky. Turnaj startuje ve středu 20. května kvalifikačními boji a správný fanoušek hry pod vysokou sítí by neměl u takové prestižní události chybět.  

přeskočit na začátek obsahu přeskočit na navigaci