Maki, Kiki - skvělý postup do semifinále

Maki, Kiki - skvělý postup do semifinále

24. 05. 2014

Naše beachvolejbalové jedničky i nadále pokračují ve spanilé jizdě beachvolejbalovým turnajem Prague Open 2014. Po vyřazení Rusek Syrtsevové s Moiseevovou v osmifinále, si dokázaly poradit ve čtvrtfinále i s polským párem Kolosinská, Brzosteková.

Kolocová se Slukovou mezi nejlepšími šestnácti

Kolocová se Slukovou mezi nejlepšími šestnácti

23. 05. 2014

Již v devět hodin ráno odstartovala beachvolejbalová střetnutí na pražské Štvanici v rámci turnaje Prague Open 2014. Na programu byla závěrečná třetí utkání základních skupin, po kterých v odpoledních hodinách následovaly první vyřazovací boje. Kristýna Kolocová s Markétou Slukovou díky vítězství ve skupině nastoupí až v zítřejším druhém kole play off.

Dvě vítězství pro Kolocovou a Slukovou

Dvě vítězství pro Kolocovou a Slukovou

22. 05. 2014

Opět letní počasí dnes přivítalo pražskou Štvanici a ani na chvíli neopustilo hráčky a návštěvníky čtvrtečních utkání základních skupin Prague Open 2014. Mimo Markéty Slukové s Kristýnou Kolocovou, Martiny Bonnerové s Barborou Hermannovou a Martiny Jakubšové s Dianou Žolnerčíkovou se do hlavní soutěže ze včerejší kvalifikace probojovaly také Michaela Vorlová s Šárkou Nakládalovou, které tak doplnily elitní českou ženskou beachvolejbalovou „čtyřku“.

Vorlová s Nakládalovou slaví postup do hlavní soutěže

Vorlová s Nakládalovou slaví postup do hlavní soutěže

21. 05. 2014

Za slunečného až přímo letního počasí vstoupilo na pražské Štvanici do kvalifikačního turnaje dvacet pět ženských párů, které bojovaly o osm volných míst v zítřejší hlavní soutěži Prague Open 2014. Do utkání zasáhly i tři domácí týmy: Michaela Vorlová s Šárkou Nakládalovou, Karolína Řeháčková se Soňou Novákovou Dosoudilovou a Eliška Galová s Hanou Třešnákovou. Pouze první jmenovaná dvojice však dokázala projít kvalifikačním sítem a postoupit do zítřejší základní skupiny.

Rozhovor se Stefanií Schwaigerovou

Rozhovor se Stefanií Schwaigerovou

20. 05. 2014

Sestry Doris a Stefanie Schwaigerovy z Rakouska jsou pro Prague Open 2014 nasazeným párem číslo čtyři. Zeptali jsme se mladší ze sester na několik otázek.

přeskočit na začátek obsahu přeskočit na navigaci