Rozhovor s Martinou Jakubšovou a Dianou Žolnerčíkovou

Rozhovor s Martinou Jakubšovou a Dianou Žolnerčíkovou

23. 03. 2015

První přihlášenou českou dvojicí na letošní Prague Open 2015, byla Martina Jakubšová s Dianou Žolnerčíkovou. Příznivci plážového volejbalu je znají jako Didi a Marty. Děvčata spolu začala hrát v prosinci roku 2013, a tak loňská sezóna pro ně byla spíše „seznamovací“.  Na pražské Štvanici si zahrála již před rokem, ale ze skupiny v hlavní soutěži se jim nepodařilo do dalších vyřazovacích bojů postoupit. 

Exotika na pražské Štvanici

Exotika na pražské Štvanici

12. 03. 2015

Letošní beachvolejbalová sezóna ještě nezačala a již se začínají ženské páry přihlašovat na pražský turnaj Světové série, Prague Open 2015. Požadavek na víza pro hráčky z Vanuatské republiky již řeší Český volejbalový svaz. Jmenovitě se jedná o dvojici Miller Pataová a Linline Matauatuová. A tak se diváci mohou těšit na exotické krásky z Melanéského ostrovního státu v Oceánii, který je tvořen zhruba z 83 ostrovů a ostrůvků seskupených do písmene Y. 

Světová beachvolejbalová elita opět v Praze

Světová beachvolejbalová elita opět v Praze

20. 01. 2015

Českému volejbalovému svazu se podařil důležitý diplomatický krok. Po loňském úspěchu českých reprezentantek Markéty Slukové a Kristýny Kolocové na Prague Openu 2014 požádal Světovou volejbalovou federaci (FIVB) o pořadatelství beachvolejbalového Openu i v letošním roce. Cesta ke konečnému termínu nebyla lehká. 

Maki, Kiki odpovídaly fanouškům

Maki, Kiki odpovídaly fanouškům

27. 05. 2014

Markéta Sluková a Kristýna Kolocová odpovídaly na otázky fanoušků na pražské Štvanici.

Neuvěřitelné se stalo skutečností!

Neuvěřitelné se stalo skutečností!

25. 05. 2014

České beachvolejbalové jedničky Kristýna Kolocová s Markétou Slukovou dokázaly na domácím turnaji Prague Open 2014 dosáhnout na nejvyšší příčku a vůbec poprvé v hráčské historii se dostaly na stupně vítězů v prestižním turnaji Beach Volleyball World Tour.  

přeskočit na začátek obsahu přeskočit na navigaci